Zdravíme členov a priateľov TK FLOKY.

Opäť tu máme čas daňových priznaní, kedy sa môžete rozhodnúť, komu venujete Vaše 2 percentá z dane z príjmu. Nenechajte ich prepadnúť štátu, môžete spolu s nami pomôcť k rozvíjaniu svojho zdravia.

Pripojte sa k nám a prispejte uvedenou čiastkou 2% k rozvoju turistiky a zdravia jednotlivcov v našom klube i mimo neho;  zároveň Vás pozývame na krásne akcie v lone prírody, kde sa náš klub TK FLOKY pohybuje. 

Finančné prostriedky získané z 2% z daní nepredstavujú žiadne dodatočné náklady, pretože tieto peniaze pochádzajú už zo zaplatených daní. Využite túto možnosť, aby sme spoločnými silami mohli pomôcť dobrej veci.

V dolnej časti odstavca Vám zasielame editovateľné tlačivá vo formáte PDF (v spodnej časti sú informácie nášho klubu TK FLOKY), z ktorých tlačív je potrebné vyplniť len VYHLÁSENIE; POTVRDENIE je potrebné odovzdať do Vašej mzdovej účtárni spolu s vyplneným a podpísaným tlačivom VYHLÁSENIE. 

Vyhlásenie

Potvrdenie

(ak ste ešte nevypisovali tlačivo na 2%, vypíšte len meno a údaje o osobe, ktorá chce darovať 2% oddielu, dajte to predmetnej osobe podpísať a doručte to na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., dopíšeme potrebné údaje a doručíme na Daňový úrad.) Samozrejme k tomu patrí ešte tlačivo "POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE Z PRÍJMOV ZO ZÁVISLEJ ČINNOSTI", ktoré musíte doručiť najprv na mzdovú účtáreň pre potvrdenie o príjme a príslušnú pečiatku 

                  Ďakujeme Vám,

                                  Správna rada TK FLOKY

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Info:Pittner, 0918 755 707

Pre poriadok uvádzame Identifikačné údaje nášho klubu TK FLOKY: 

Naše identifikačné údaje:

IČO: 31311652

Právna forma:OBČIANSKE ZDRUŽENIE

Obchodné meno (názov):Turistický klub FLOKY

Sídlo: Kavečianska cesta 1130/25, 040 01 KOŠICE
------------------------------------------------------------------------------